Опис
Сабельна пилка призначена для різання металу без іскор та демонтажу різних конструкцій Ефективний двигун 1250 Вт. Зміна пиляльного полотна без використання додаткових інструментів Великий курковий перемикач. Ваші пальці не втомляться навіть після тривалої роботи з інструментом. Ергономічна рукоятка. Система регулювання напрямної без інструментів.
Регулювання проводиться натисканням відповідної кнопки Надійна, пилозахищена та вологостійка конструкція головки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.8 кг |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Габарити | 487х95х177 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 255 мм |
| Глибина в сталі | 130 мм |
| Довжина робочого ходу | 32 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Сабельна пила; - пластиковий кейс; - інструкція по експлуатації; - гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 1250 Вт |
| Живлення | от сети |
| Підсвічування для робочих зон | Ні. |
| Країна походження | Японія |
| Упаковка | пластмасовий кейс |
| Частота хода | 3000 ход/мін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 790 ₴





