Опис: Акумуляторна ножівка MAKITA DJR188Z
Акумуляторна ножівка Makita DJR188Z оснащена електронікою для регулювання числа обертів. Акумуляторна ножівка Makita DJR188Z має легку вагу і компактні габарити, зручні для роботи пилкою одною рукою. Акумуляторна ножівка Makita DJR188Z - модифікація інструменту в форматі "каркас", що означає відсутність в базовій комплектації валізи для транспортування, акумуляторних батарей і зарядного пристрою.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, в комплект поставки акумулятор і зарядний пристрій не входять.
Переваги для користувача:
- безщітковий двигун постійного струму BDLC не вимагає сервісу
- технологія XPT для захисту від пилу, вологи і сміття
- електрогальмами
- рукоятка з покриттям еластомером
- зйомний акумулятор
- спрощена затискна система заміни пиляльного полотна
- захист від випадкового включення
- світлодіодне підсвічування з післясвіченням
- легка вага дозволяє управляти пилкою одною рукою
- компактні габарити
- каркасна версія інструменту
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 кг |
| Вібрація при різці досок | 16.5 м/кв.сек |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 255 мм |
| Глибина в сталі | 130 мм |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | - Сабельна пила;- картонна коробка;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон;*аккумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки |
| Можливий гальма штока | Да |
| Особливості | Блокування кнопки вимикання |
| Живлення | акумулятор |
| Погрішність рівня вібрації при різці досок | 1.5 м/кв.сек |
| Серія | Makita LXT |
| Країна походження | Японія |
| Тип пристрою | сабельні пила |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Рівень звукового тиску | 85 дБ |
| Рівень звукової потужності | 96 дБ |
| Частота хода | 3000 ход/мін |
- Ціна: 10 770 ₴


