Опис: Акумуляторна ножівка MAKITA JR105DZ
Акумуляторна ножівка Makita JR105DZ має високу швидкість різу з можливістю регулювання швидкості. Заміна пильного полотна і регулювання упору проводиться без допомоги інструменту. Два вимикача дозволяють управляти ножівкою тримаючи її як за рукоятку, так і за корпус. Кнопка блокування вимикача знаходиться з двох сторін рукоятки, що полегшує роботу.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, акумулятор, зарядний пристрій і кейс для транспортування в комплект не входять.
Переваги для користувача:
- ергономічна рукоятка
- великий курок перемикач
- світлодіодне підсвічування з функцією попереднього світіння автоматично загоряється перед тим, як двигун починає працювати
- легке регулювання башмака за допомогою спеціального гвинта для більш зручної роботи
- компактна і легка конструкція забезпечує чудове управління і маневреність інструменту
- іонно-літієвий акумулятор потужністю 10.8 В забезпечує високу ефективність роботи інструменту
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Маятниковий хід | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Вібрація при різці досок | 8 м/кв.сек |
| Перегляд інструмента | сабельні пила |
| Габарити | 376x66 186 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина пропила у дереві | 50 мм |
| Глибина в сталі | 50 мм |
| Довжина робочого ходу | 13 мм |
| Зашита від перезавантаження | Ні. |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | - Сабельна пила; - картонна коробка; - інструкція щодо експлуатації; - гарантійний талон; *аккумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту поставки |
| Можливий гальма штока | Ні. |
| Особливості | блокування кнопки підсвічування робочої зони |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Ні. |
| Погрішність рівня вібрації при різці досок | 1.5 м/кв.сек |
| Погрішність рівня звукової потужності | 3 дБ |
| Підсвічування для робочих зон | Да |
| Стабілізація частоти під завантаженням | Ні. |
| Країна походження | Японія |
| Тип налаштування шаблонів | плавна |
| Тип пристрою | сабельні пила |
| Упаковка | Картопляна коробка |
| Рівень звукового тиску | 78 дБ |
| Рівень звукової потужності | 80 дБ |
| Частота хода | 3300 хід/мін |
- Ціна: 4 390 ₴











