Опис: Висічні ножиці по металу MAKITA JN3201J
Висічні ножиці по металу Makita JN3201J призначені для різання металевих, пластмасових і інших листових виробів. Потужний двигун і надійний редуктор забезпечують високу якість робіт. В процесі роботи стружка скидається вниз, що забезпечує хорошу оглядовість робочої зони.
Подвійна ізоляція дозволяє підключати інструмент до незаземлених розеток.
Комплект поставки:
- кейс для транспортування (MakPac)
- пуансон (в зборі)
- матриця (в зборі)
- тримач матриці (в зборі)
- регулювальні шайби
- ріжковий ключ SW50
- шестигранний ключ 3
Переваги для користувача:
- ергономічна ручка - інструмент зручно тримати однією рукою
- міцна конструкція розрахована на тривале використання в виробничих умовах
- проста заміна пуансона і матриці
- контрольні насічки для вимірювання товщини матеріалу
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Перегляд інструмента | Ножиці по металу |
| Габарити | 213 х90х239 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Висельні ножиці;- пластиковий кейс;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон |
| Мінімальний радіус ґуми | 50 мм |
| Потужність, Вт | 710 Вт |
| Призначення | для листового метала |
| Живлення | от сети |
| Країна походження | Японія |
| Тип товару | Мережні |
| Товщина ґуми | 4 мм |
| Товщина алюмінію 200 H/m2 | 4 мм |
| Товщина ґумової гумки стала при 400 H/m2 | 3.2 мм |
| Товщина ґумової гуми при 600 H/m2 | 2.5 мм |
| Товщина ґудзики при 800 Г/м2 | 1,5 мм |
| Ширина розрізу | 128 мм |
- Ціна: 29 990 ₴




