Опис: Акумуляторні ножиці по металу MAKITA DJN161Z
Акумуляторні висічні ножиці по металу Makita DJN161Z призначені для робіт з листової сталлю, залізом і гофрованим листовим металом товщиною до 2,5 мм. Потужний двигун і надійний редуктор забезпечують високу якість робіт. В процесі роботи стружка скидається вниз, що забезпечує хорошу оглядовість робочої зони.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, кейс для транспортування, акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять.
Переваги для користувача:
- ергономічний корпус
- безступінчата перестановка матриці - поворот на 360°
- довга і поворотна матриця дозволяє різати листи трапецієдальної форми
- захист від випадкового пуску з попереджувальною індикацією
- індикатор заряду акумулятора
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Перегляд інструмента | Ножиці по металу |
| Габарити | 313x78х189 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Комплектація | - Акумуляторні ножиці за металом;- картонна коробка;- інструкція щодо використання;- гарантійний талон;*аккумулятор і зарядний пристрій не входять до набору поставки |
| Мінімальний радіус ґуми | 50 мм |
| Призначення | для профнастила для металочерепки |
| Живлення | акумулятор |
| Серія | Makita LXT |
| Країна походження | Японія |
| Тип товару | Вирубані (високі) |
| Товщина ґуми | 1.6 мм |
| Товщина алюмінію 200 H/m2 | 2.5 мм |
| Товщина ґумової гумки стала при 400 H/m2 | 1.6 мм |
| Товщина ґумової гуми при 600 H/m2 | 1.2 мм |
- Ціна: 20 400 ₴




