Опис: Висічні ножиці по металу MAKITA JN1601
Висічні ножиці по металу Makita JN1601 призначені для робіт з листової сталі, заліза і гофрованим листовим металом товщиною до 2,5 мм. Потужний двигун і надійний редуктор забезпечують високу якість робіт. В процесі роботи стружка скидається вниз, що забезпечує хорошу оглядовість робочої зони. Подвійна ізоляція дозволяє підключати інструмент до незаземлених розеток.
Комплект поставки:
- пуансон (в зборі)
- матриця (в зборі)
- тримач матриці (в зборі)
- гайковий ключ SW32
- шестигранний ключ 2,5
Переваги для користувача:
- безступінчата перестановка матриці, поворот на 360°
- хід - 7 мм
- довга матриця дає можливість різання профілів з трапецеїдальним перетином
- проста заміна пуансона і матриці
- контрольні насічки для вимірювання товщини матеріалу
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Перегляд інструмента | Ножиці по металу |
| Габарити | 261х75х177 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Ніжниці висічені;- пуансон (встановлено);- матриця (встановлено);- держак матриці (встановлено);- гайковий ключ;- шестигранний ключ;- картонна коробка;- інструкція щодо експлуатації;- гарантійний талон |
| Потужність, Вт | 550 Bт |
| Призначення | для профнастила для металочерепки |
| Живлення | от сети |
| Країна походження | Японія |
| Тип товару | Вирубані (високі) |
| Товщина ґуми | 2.5 мм |
| Товщина алюмінію 200 H/m2 | 2.5 мм |
| Товщина ґумової гумки стала при 400 H/m2 | 1.6 мм |
| Товщина ґумової гуми при 600 H/m2 | 1.2 мм |
| Товщина ґудзики при 800 Г/м2 | 0.8 мм |
- Ціна: 19 100 ₴




