Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо!!!
Опис: Акумуляторна ланцюгова пила MAKITA DUC406Z
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC406Z призначена для комфортної роботи в саду. Надлегка вага зменшує втому при експлуатації, а використання системи двох акумуляторів гарантує високу потужність і продуктивність. Надійний і потужний безщітковий двигун не вимагає обслуговування і споживає менше енергії, ніж щіткові аналоги. Унікальна система прямого приводу дозволяє отримати максимальний коефіцієнт корисної дії.
Комплект поставки:
- шина 400 мм
- ланцюг
- кожух шини
Зверніть увагу, інструмент поставляється без акумуляторів і зарядного пристрою.
Переваги для користувача:
- безщітковий двигун
- система прямого приводу
- XPT - технологія наднадійного захисту від пилу і вологи
- низький рівень шуму
- гальмо SafetyMatic миттєво зупиняє ланцюг при зворотній віддачі
- ідеально збалансована конструкція пили для зменшення втоми оператора під час роботи
- режим збільшення крутного моменту дозволяє різати товсті гілки, тимчасово знімаючи обмеження
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина шини | 40 см |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Модель ланцюга | 90PX |
| Призначення | для заготовки дров для саду і городу |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0,2 л |
| Особливості | інерційний гальма ланцюга |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Да |
| Адреса двигуна | поперечне (бокове) поперечне |
| Коригування натягу ланцюга | за допомогою інструментів |
| Речовина | Oregon |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Тип деревини | для твердих порід |
| Тип товару | акумуляторна пила |
| Товщина ланцюжка | 1.1 мм |
| Встановлення акумулятора | нижня |
| Шестеронерчастий механізм двигуна | залізні шестерні |
- Ціна: 20 450 ₴









