Опис: Акумуляторна ланцюгова пила MAKITA DUC353Z
Акумуляторна ланцюгова пила Makita DUC353Z оснащена безщітковим двигуном і відрізняється низьким рівнем шуму для максимально комфортної роботи. Пила працює від двох акумуляторів Li-Ion, що забезпечує високу швидкість пиляння і продуктивність, а також відсутність шкідливих вихлопів. Makita DUC353Z має інерційне гальмо ланцюга для безпеки оператора. Змазування ланцюга виконується в автоматичному режимі.
Комплект поставки:
- шина
- захисний чохол
- ланцюг
- масло для змащення
Зверніть увагу, зарядний пристрій і акумулятори в комплект поставки не входять.
Переваги для користувача:
- захист рук і запобіжний вимикач з функцією блокування запуску інструменту
- автоматичне змащення ланцюга
- заміна та натягування ланцюга без допоміжних інструментів
- стопор на кінцях леза допомагає уникнути небезпечної віддачі
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне змащування ланцюга | Да |
| Антивібраційна система | Ні. |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина шини | 35 см |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від випадкового включення | Да |
| Індикатор рівня масла | Да |
| Клас | Професійний |
| Кількість АКБ у комплекті | немає у комплекті |
| Конструкція | Середній |
| Металічний зубчастий упор | Да |
| Модель ланцюга | 90PX |
| Призначення | для заготовки дров для саду і городу |
| Об'єм бака для змазки ланцюга (картера) | 0,2 л |
| Особливості | інерційний гальма ланцюга |
| Живлення | акумулятор |
| Плавне пуск | Да |
| Адреса двигуна | поперечне (бокове) поперечне |
| Коригування натягу ланцюга | Бездіяльний (SDS) |
| Речовина | Oregon |
| Система змащування ланцюга | масляна |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Тип деревини | Для твердих порід для м’яких порід |
| Тип товару | акумуляторна пила |
| Товщина ланцюжка | 1.1 мм |
| Встановлення акумулятора | по бокам |
| Шестеронерчастий механізм двигуна | залізні шестерні |
- Ціна: 23 980 ₴





