Опис
Опис: Занурювальна помпа MAKITA PF1100
Занурювальна помпа Makita PF1100 застосовується для відкачування чистої води з басейнів, цистерн колодязів, бочок та затоплених підвалів. Зовнішній кожух забезпечує постійне охолодження електродвигуна рідиною, що перекачується. Makita PF1100 здатна забезпечити практично повне видалення води, застосовується для систем садової іригації.
Комплект поставки:
- інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
Переваги для користувача:
- прокачує воду з максимальним діаметром частинок 5 мм;
- міцний корпус з нержавіючої сталі;
- мінімальний рівень води 25 мм;
- автоматичне відключення
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна глибина занурення | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична робота увімкнути/ вимкнути | Да |
| Автоматичне регулювання напору | Ні. |
| Вмонтований фільтр для води | Ні. |
| Висота напору | 9 м |
| Діаметр патрубки в дюймах | 1 1/4" |
| Кількість робочих коліс | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Контроль за рівнем води | Поплавковий механізм |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 35°C |
| Максимальний розмір частинок у воді | 5 мм |
| Матеріал вихідного фланца | пластик |
| Матеріал корпусу | нержавейка |
| Матеріал для насосної камери | нержавейка |
| Матеріал робочого колеса | Технополімер |
| Механічне ущільнення | керамографіт |
| Мінімальний рівень осушення | 25 мм |
| Потужність, Вт | 1100 Вт |
| Призначення | для викачування води для рільництва |
| Охолодження | перекачуємою рідиною |
| Перемикання швидкостей | Ні. |
| Живлення | от сети (220 В) |
| Пульт керування | Ні. |
| Адресапірного патрубка | верхнее |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту | IPX8 |
| Терморегулятор | Ні. |
| Тип води | для чистої води неочищена |
| Універсальний перехід під шланг | Да |
| Цифровий дисплей (блок керування) | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 130 ₴




