Опис: Акумуляторний різак MAKITA DCE090ZX1
Акумуляторний різак Makita DCE090ZX1 призначений для робіт у висотному та підземному будівництві для розпилювання конструкцій зі сталі, каменю чи бетону. Він має ергономічну ідеально збалансовану форму, низьку вагу та велику потужність. Технологія AFT гарантує автоматичне відключення інструменту захисту користувача у разі раптової віддачі або зупинки диска.
Комплект поставки:
Зверніть увагу, що в комплект поставки акумулятор і зарядний пристрій не входить.
Переваги для користувача:
- штуцер для підключення води для різання з охолодженням водою
- безщітковий двигун постійного струму
- електричне гальмо
- функція захисту від випадкового запуску
- захист від глибокого розряду
- захист від перегріву пристрою та акумуляторів
- функція плавного пуску
- підсвічування робочої зони
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.6 кг |
| Габарити | 565x248x285 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Глибина ґуми | 88 мм |
| Клас | Професійний |
| Комплектація | - Акумулятор;- інструкція щодо використання;- гарантійний талон;- картонна коробка*аккумулятор і зарядове утсройство не входить до набору поставки |
| Максимальні оберти | 6000 об/мін |
| Живлення | акумулятор |
| Подача води | Да |
| Посадовий діаметр диска | 22.23 мм |
| Країна походження | Японія |
| Тип двигуна | Безголовий |
| Тип товару | Електрики |
- Ціна: 31 950 ₴






