Точильний верстат Makita GB801 - це надійний професійний інструмент високої потужності для заточування, шліфування та полірування виробів із матеріалів різної щільності. Для зручності користувача модель оснащена прозорими відбивачами, що захищають очі від іскор та стружки. Два абразивні кола дозволяють проводити грубе заточування та зачистку виробів без зміни робочого обладнання. Точильний верстат простий у обслуговуванні, має низьку вагу та невеликі габарити, включається за допомогою однієї великої клавіші на передній стінці корпусу.
Комплект поставки:
- шліфувальне коло WA60
- шліфувальне коло GC120
- захисні окуляри
Переваги для користувача:
- нова модель однофазного асинхронного електродвигуна змінного струму, що не потребує обслуговування
- високоефективне шліфування та полірування
- шліфувальне коло WA60 для нормального заточування
- шліфувальне коло GC120 для точного заточування
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20.5 кг |
| Перегляд Станка | точильні |
| Зовнішній діаметр кола | 205 мм |
| Габарити | 395x265x333 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 2850 про/мин |
| Потужність, Вт | 550 Вт |
| Призначення | для заточки кос для ножів для затовчки сокир для затовчення лопат |
| Сприйнятливий матеріал | по металу |
| Особливості | з підсвічуванням робочої зони двосторонній |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр кола | 15.88 мм |
| Країна походження | Японія |
| Тип станків | для ножів |
| Тип товару | Рядки для закутків |
| Тип встановлення | Настільний |
| Товщина шліфолу | 19 мм |
- Ціна: 19 600 ₴


