Опис: Точильний верстат MAKITA GB602
Точильний верстат Makita GB602 - це надійний професійний інструмент для заточування, шліфування та полірування виробів із матеріалів різної щільності. Для зручності користувача модель оснащена прозорими відбивачами, що захищають очі від іскор та стружки. Точильний верстат простий у обслуговуванні, має низьку вагу та невеликі габарити, включається за допомогою однієї великої клавіші на передній стінці корпусу.
Комплект поставки:
- шліфувальне коло WA60
- шліфувальне коло GC120
- захисні окуляри
Переваги для користувача:
- нова модель однофазного асинхронного електродвигуна змінного струму, що не потребує обслуговування
- високоефективне шліфування та полірування
- шліфувальне коло WA60 для нормального заточування
- шліфувальне коло GC120 для точного заточування
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.4 кг |
| Перегляд Станка | точильні |
| Зовнішній діаметр кола | 150 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | Професійний |
| Максимальні оберти | 2850 про/мин |
| Потужність, Вт | 250 Вт |
| Призначення | Для ножів |
| Сприйнятливий матеріал | по металу |
| Особливості | з двостороннім каменем |
| Живлення | от сети |
| Посадовий діаметр кола | 12,7 мм |
| Країна походження | Японія |
| Тип станків | для ножів |
| Тип товару | Рядки для закутків |
| Тип встановлення | Настільний |
| Товщина шліфолу | 16 мм |
- Ціна: 13 100 ₴


