Опис: Компресор MAKITA MAC610-PROMO
Компресор Makita MAC610 - це популярний вибір для тих, хто віддає перевагу пневматичним інструментам невеликої потужності. При споживаній потужності 500 Вт компресор видає тиск до 8 бар. Двигун компресора захищений від перевантаження. Регулювання тиску – плавне, рівень тиску відображається на манометрі.
Компресор Makita MAC610 - надійний і довговічний, чудово справляється зі своїм завданням.
Комплект поставки:
- інструкція з експлуатації
- гарантійний талон
Переваги для користувача:
- ідеальний для малих гвоздезабивних пістолетів
- легкий та компактний
- безступінчасте регулювання робочого тиску, відображення тиску на манометрі
- 6-літровий резервуар з продуктивністю 160 л/хв та максимальним тиском 8 бар
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична підтримка тиску | Да |
| Вид | поршневі |
| Влагоовідробник | Ні. |
| Висота, мм | 390 мм |
| Габарити | 390x280x460 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | побутовий |
| Кількість вихідних коннекторів | 1 шт |
| Кількість сходинок стиснення | 1 ступень |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Коннектори (з’ єднання) | швидкий |
| Манометр тиску в ресівері | Да |
| Манометр тиску на виході | Ні. |
| Потужність, кВт | 0,5 кВт |
| Призначення | для пневмонінструменту для гаража |
| Об'єм ресівера | 6 л |
| Живлення | електричний |
| Презостат (великі тиски) | Да |
| Пристрій | прямий |
| Швидкодія компресора | 160 л/мін |
| Адреса ресівера | горизонтально |
| Коригування тиску (надачу) | Да |
| Стан | Нове |
| Тип компресора | несмачний |
| Тип встановлення | пересувний |
| Ширина, мм | 280 мм |
- Ціна: 14 240 ₴




