Опис
Володіє:
Баком розпилювача 0,6 л
Діаметром сопла 1,5 мм
Робочим тиском від 3.5 бар
Модель має:
- Регулювання фарбувального факела
- Регулювання подачі повітря
- Регулювання подачі фарби
- Бак з пластику
- Верхнє розташування бака
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Вид | Високий тиск (HP) |
| Датчик тиску/манометр | Ні. |
| Діаметр сопла | 1.5 мм |
| Діаметр шланга, мм | 6-8 мм |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Фарборозпилювач; - пластиковий бак; - картонна коробка |
| Матеріал бака | Пластик |
| Призначення | водоемульсіонна фарба |
| Живлення | пневматичний |
| Адреса бака | верхнее |
| Коригування смолоскипа | Да |
| Регулювання подачі повітря | Да |
| Регулювання подачі фарби | Да |
| Повітряна система розпилення | HP |
| Країна походження | Германия |
| Сфера застосування | для стін для стелі |
| Тип розпилення | повітряний |
| Тип товару | пневмонкраскопульт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


