Точильний верстат Einhell TH-US 240
Точильний верстат Einhell TH-US 240 - настільне точило з електродвигуном потужністю 240 Вт. У функціонал точильного верстата Einhell TH-US 240 включені можливості грубого та фінішного шліфування, полірувальних робіт для заготовок з деревини, металу та пластику. Функціональні можливості точила Einhell TH-US 240 застосовуються в побутовій майстерні та професійному виробництві. У верстата дві робочі зони: шліфувальний барабан з колом (зерно 36) та шліфувальна стрічка (у заводській установці зерно 80).
Комплект поставки:
- Точильний верстат Einhell TH-US 240
- Шліфувальна стрічка із зерном P80
- Шліфувальний папір для барабана із зерном P36.
Особливості та переваги Einhell TH-US 240:
Дві робочі зони - шліфувальний барабан з колом (чорнове шліфування, зерно 36) та шліфувальна стрічка (чорнове та фінішне шліфування, в заводській установці зерно 80).
Безпека - шліфувальне коло закрите великим іскрозахисним склом та бічним захисним кожухом.
Точність та зручність робіт – робочий упор регулюється.
Міцність – корпус з металу.
Грубе шліфування та фінішне полірування - круги мають різний ступінь зернистості, для чорнової та фінішної обробки заготовки.
Добротність виконання - хороше балансування валу та прецизійні шарикопідшипники великого розміру.
Стійкість і відсутність вібрацій - база точила встановлюється на 4 віброгасні ніжки з гуми.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.15 кг |
| Перегляд Станка | точильні |
| Зовнішній діаметр кола | 150 мм |
| Габарити | 410x350x230 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Максимальні оберти | 2950 про/мин |
| Потужність, Вт | 240 Вт |
| Призначення | для заточки кос для кусачок для стамесок |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву по металу |
| Особливості | з гриндером |
| Живлення | от сети |
| Країна походження | Германия |
| Тип станків | точильно-шліфувальний |
| Тип товару | точильно-шліфувальний верстат |
| Тип встановлення | Настільний |
| Товщина шліфолу | 12,7 мм |
- Ціна: 2 851 ₴






