Компресор Einhell TH-AC 240/50/10 OF
Компресор Einhell TH-AC 240/50/10 OF - 1-циліндровий безмасляний компресор мобільної конструкції з ресивером 50 л та високим тиском стисненого повітря, регульованим до 10 бар. Можливості компресора Einhell TH-AC 240/50/10 OF використовуються там, де потрібне стиснене повітря - на обробних роботах, при розпиленні, для надування гелієвих куль, для коліс на шиномонтажі, для запуску таких інструментів, як фарбопульти, розпилювачі та інші агрегати, працюючі від енергії стисненого повітря. Зверніть увагу на встановлений у компресорі Einhell TH-AC 240/50/10 OF ресивер об'ємом 50 л – німецький виробник TM Einhell дає 10-річну гарантію на відсутність наскрізної корозії резервуара. Для роботи компресора Einhell TH-AC 240/50/10 OFне потрібно масло - це значно полегшує обслуговування пристрою і продовжує термін його використання.
Комплект поставки:
- Компресор Einhell TH-AC 240/50/10 OF
- Ресивер 50 л
- Впускний повітряний фільтр
- Реле тиску
- Клапани: дренажний, запобіжний, зворотний
- Редуктор тиску
- Швидкозатискна муфта
- Манометр робочого тиску
- Упори з гумовими наконечниками
- Колеса.
Особливості та переваги Einhell TH-AC 240/50/10 OF:
Об'ємний надійний ресивер – ресивер для стисненого повітря об'ємом 50 л з 10-річною гарантією на відсутність наскрізної корозії металу, з якого виготовлений резервуар. Великий обсяг ресивера зручний тим, що резервуар не потребує частої дозаправки.
Манометр і муфта – регульований робочий тиск зчитується на спеціальному манометрі, муфта – швидкозатискна.
Безпека - система реле тиску, фільтрів та клапанів забезпечує надійність та безвідмовність обладнання.
Довгий термін служби - відсутність необхідності в доливці та заміні олії полегшує сервіс та гарантує тривале застосування компресора.
Стійкість - упори з гумовими наконечниками застосовуються для стаціонарного стійкого положення компресора.
Мобільність - спеціальна рукоятка та колеса істотно полегшують транспортування.
Економія місця - компактна вертикальна форма зручна для встановлення та переміщення пристрою.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична підтримка тиску | Ні. |
| Вага | 21.5 кг |
| Вид | поршневі |
| Влагоовідробник | Ні. |
| Висота, мм | 875 мм |
| Габарити | 875x342x 372 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Клас | побутовий |
| Кількість вихідних коннекторів | 1 шт |
| Кількість сходинок стиснення | 1 ступень |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Коннектори (з’ єднання) | швидкий |
| Манометр тиску в ресівері | Да |
| Манометр тиску на виході | Ні. |
| Потужність, кВт | 1.5 кВт |
| Призначення | для пневмонінструменту для фарбування для гаража |
| Об’єм олійної картарі | 1 л |
| Об'єм ресівера | 50 л |
| Живлення | електричний |
| Презостат (великі тиски) | Да |
| Пристрій | прямий |
| Швидкодія компресора | 240 л/мін |
| Адреса ресівера | вертикально |
| Коригування тиску (надачу) | Да |
| Країна походження | Германия |
| Тип компресора | несмачний |
| Тип встановлення | пересувний |
| Ширина, мм | 342 мм |
- Ціна: 10 370 ₴











