Машина ручна свердлильна електрична IE-1305A-16 /1300ER призначена для свердління і розсвердлювання отворів в сталях, кольорових металах, пластмасі, дереві та інших матеріалах свердлами з конічними хвостовиками діаметром від 14.5 до 23 мм і, застосовуючи перехідну оправлення і патрон, свердлами з циліндричними хвостовиками. При наявності відповідної перемішує насадки машину можна використовувати в якості міксера.
Машина має алюмінієвий корпус редуктора, що підвищує термін служби, бічну рукоятку з м'яким покриттям для поглинання вібрації, класичний 3-х кулачковий патрон.
Потужний двигун, триступеневий редуктор з великим крутним моментом, основна ергономічна рукоятка з м'якою накладкою і широкої клавішею вимикача, вбудований електронний регулятор частоти обертання шпинделя, перемикач напрямку обертання, кнопка фіксації для роботи в безперервному режимі, можливість установки в стаціонарне положення дозволять виконати роботи ефективно і з великою зручністю.
Максимальний діаметр свердління:
- по дереву, пластмасі - 65мм;
- по сталі - 23мм.
Комплектація:
- бічна рукоятка,
- патрон 16мм,
- оправлення і клин для зняття оправлення,
- 2 запасні щітки
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebir |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 650 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Реверс | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 65 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | ручний |
| Довжина кабеля живлення | 2.6 м |
| Клас | побутовий |
| Кількість вінчиків | 1 |
| Комплектація | - Дриль-міксер;-інструкція;- бокова ручка;- патрон 16 мм оправлення та клин для зняття оправлення;-2 запасні щітки |
| Призначення | для розчину для будівельних сумішей для штукатурки для шпаклівки |
| Особливості | Коригування перевертів плавний пуск заблокування кнопки ввімкнення |
| Країна походження | Латвія |
| Тип двигуна | щітковий |
| Тип патрона | зубчастий під ключ конус Морзе |
| Коригування перевертів | Да |
- Ціна: 8 060 ₴


