Рубанок Rebir IE-5708R використовується для поздовжнього стругання в дереві, а також може виконувати вибірку фальца. Такий ручний електроінструмент використовується для роботи в домашній або в професійній майстерні, представлена модель орієнтована на роботу в будь-якій сфері. Сам рубанок продуктивний і надійний, відрізняється високою точністю і якістю стругання.
Функція плавного пуску
Рубанок починає свою роботу без неприємного ривка, так що його набагато простіше утримати, а це робить саму роботу точної і якісної, до того ж безпечною. Крім того поступовий набір швидкості сприяє мінімізації навантаження на привід і на двигун інструменту, що забезпечує їх додатковий ресурс роботи.
Простота зняття фаски
Ми рекомендуємо Вам купити рубанок Rebir IE-5708R. Він може виконувати ряд завдань з особливою точністю і простотою. Передня частина робочої підошви оснащена трикутним пазом, який дозволить Вам швидко зняти фаску з особливою легкістю і точністю.
Стаціонарна установка
Якщо Вам необхідний міні фугувальний верстат для вирішення нескладних завдань, тога рекомендуємо Вам купити електричний рубанок Ребір, він недорогий, і оснащений системою стаціонарної установки, яка дозволить зафіксувати його в перевернутому положенні. Так можна з особливою легкістю працювати навіть з Мелкогабаритная заготовками. Рубанок укомплектований лінійкою для установки рубанка під кутом до 45 що дозволяє працювати зі скосами і вибіркою фальца.
Підключення пилососа
Такий рубанок можна підключити через патрубок до стружкоотсосу. Ми рекомендуємо Вам додатково купити будівельний пилосос, він дозволить утримувати майстерню в повній чистоті і порядку в процесі експлуатації інструменту.
Низький рівень шуму і вібрації
Особливість роботи електродвигуна і приводу полягає в малому освіту шуму і вібрації, що робить експлуатацію рубанка комфортної та якісної.
Зручне регулювання глибини стругання
Висможете виставити необхідну Вам глибину стругання відповідно до поставленим завданням, а також для забезпечення додаткового контролю навантаження на двигун. Регулювання точна і плавна, дозволить вибрати потрібне значення в діапазоні 0-3,5 мм.
Захист від випадкового включення
У представленій моделі є кнопка захисту від ненавмисного включення. Вона убезпечить роботу з рубанком.
Комплектація:
- комплектом для установки в стаціонарне положення;
- адаптером для підключення до пилососа;
- заточка для ножів;
- лінійкою;
- вугільними щітками 2 шт.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebir |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання глибини стругання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.6 кг |
| Перегляд інструмента | Очищення електрорубки |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Вибірка чверті | 0-17 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Рубанок; — комплект для встановлення в стаціонарне положення;-адаптер для під'єднання до пилососа; — заточення для ножів; — лінійкою; — вугільними щітками (2 шт.); — інструкція з експлуатації; — гарантійний талон;- картонна коробка |
| Міць | Да |
| Максимальна глибина суворості | 3.5 мм |
| Максимальні оберти | 15 000 об/мин |
| Потужність, Вт | 2000 Вт |
| Напрямник упорядкування | Да |
| Особливості | можливість стаціонарного кріплення |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Да |
| Палеборник у комплекті | Ні. |
| Країна походження | Латвія |
| Тип пристрою | Очищення електрорубки |
- Ціна: 8 489 ₴



