Опис
Електропила RZ2-70-2 призначена для розпилювання деревини, деревинно-стружкових, цементно-стужечних плит, фосфогіпсу та газонаповненого бетону.
Потужний двигун з високою частотою обертання інструменту дозволяє виробляти пиляння на глибину до 72,5 мм.
Використання покажчика різу і пристосування для установки пили в стаціонарне положення дозволяє виконувати багато роботи ефективніше і з великою зручністю.
Функція плавного пуску дозволяє запускати пилку, не навантажуючи редуктор.
Комплектація:
- пристосування для установки в стаціонарі,
- пильний диск з твердосплавними пластинами,
- упор для паралельного різу,
- 2 ключа для установки пилкового диска,
- 2 запасні щітки.
- Варіант комплектації зі стаціонаром.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rebir |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне демонтування щеток | Ні. |
| Вага | 6.7 кг |
| Перегляд інструмента | Печатки на дисках |
| Можливість з' єднання пилососом | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| 16 градусів за Цельсієм | 47 мм |
| Діапазон налаштування нахилу | 0/+45° |
| Довжина кабеля живлення | 1,95 м |
| захист від заклинювання | Немає |
| Захист від перевантаження | Ні. |
| Клас | побутовий |
| Комплектація | - Пила дискова; - інструкція; - пристосування для встановлення в стаціонарі; - пиляльний диск із твердосплавними пластинами; - упор для паралельного різання; - 2 ключі для встановлення пиляльного диска; - 2 запасні щітки |
| Лазерна розмітка | Ні. |
| Максимальна глибина пропила 90 градусів | 72.5 мм |
| Максимальні оберти | 6000 об/мін |
| Потужність, Вт | 2150 Вт |
| Напрямна шина | без встановлення |
| Сприйнятливий матеріал | по дереву |
| Особливості | плавний пуск під'єднання пилососа з можливістю стаціонарного встановлення |
| Живлення | от сети |
| Плавне пуск | Да |
| Як утримувати постійні перевантаження | Ні. |
| Підсвічування для робочих зон | Ні. |
| Посадовий діаметр диска | 30 мм |
| Коригування викидів стружки | Ні. |
| Країна походження | Латвія |
| Тип товару | дискові |
| Тормоз пильний диск | Ні. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 069 ₴



