Компресор ABAC POLE POSITION OM195 RED LINE – це сучасний компресор, здатний виконувати завдання різного характеру в майстернях з ремонту автомобілів, в слюсарних та столярних майстерень, а також в побутових умовах, наприклад в приватному гаражі.
Потужний двигун
Модель обладнана двигуном високої потужності, він гарантує високу якість роботи самого компресора, нагнітаючи повітря за максимально короткий час. Дана модель двигуна примітна високою продуктивністю і витривалістю, мотор легко впорається з інтенсивними роботами.
Прямий привід
Вал двигуна і вал насоса одне ціле, від чого в процесі роботи всього вузла втрата в потужності мінімальна, від чого забезпечується висока якість роботи. Мінімальна кількість з'єднувальних вузлів гарантує тривалий термін служби і відсутність необхідності в ремонті і обслуговуванні.
Містка ресивер
Модель розрахована на побутове та професійне використання, вона оснащена ресивером в 24 літра, він забезпечує досочних запас стисненого повітря для вирішення більшості завдань і нормальної роботи з будь-яким обладнанням і інструментом.
безмасляного конструкція
Використання матеріалів з низьким коефіцієнтом тертя позбавляє від необхідності в використанні мастила в конструкції двигуна. Таким чином, обслуговування та експлуатація самого компресора обходитися дешевше, а повітря на виході не має домішок, що важливо при використанні такого компресора в багатьох сферах.
Пластиковий кожух
Для захисту двигуна і насоса від механічних пошкоджень передбачений міцний пластиковий кожух, який легко може вистояти при сильних ударах. Сама форма кожуха сприяє оптимальному поширенню повітря і відведення тепла від блоку двигуна, що важливо при інтенсивному використанні самого компресора.
Довговічний ресивер
Внутрішні стінки ресивера оцинковані, це забезпечує захист від корозійного руйнування, що гарантує довгий термін служби накопичувального бака. Варто пам'ятати, що для якісної роботи самого компресора варто регулярно зливати конденсат їх ресивера і не допускати його скупчення.
Регулювання тиску на виході
Щоб можна було використовувати з компресором різне обладнання передбачена система регулювання тиск на виході, спеціальний редуктор гарантує плавне регулювання, а манометр дозволить виконати настройку максимально точно.
Комплектація
- Компресор
- Повітряний фільтр
- Колеса
- Гарантійний талон
- Посібник користувача
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ABAC |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматична підтримка тиску | Да |
| Вага | 18 кг |
| Вид | поршневі |
| Влагоовідробник | Ні. |
| Висота, мм | 590 мм |
| Габарити | 590x255x600 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас | побутовий |
| Кількість вихідних коннекторів | 1 шт |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Коннектори (з’ єднання) | швидкий |
| Манометр тиску в ресівері | Да |
| Манометр тиску на виході | Да |
| Потужність, кВт | 1.5 кВт |
| Призначення | для пневмонінструменту для гаража |
| Об'єм ресівера | 24 л |
| Живлення | електричний |
| Презостат (великі тиски) | Да |
| Пристрій | прямий |
| Швидкодія компресора | 180 л/мін |
| Швидкодія на виході | 180 л/хв |
| Адреса ресівера | горизонтально |
| Стан | Нове |
| Тип компресора | несмачний |
| Тип встановлення | пересувний |
| Ширина, мм | 255 мм |
- Ціна: 5 341 ₴


