Ремонт і обробка різних матеріалів істотно спрощуються за рахунок використання електроінструменту. Тому Інтернет-магазин Море інструменту рекомендує придбати перфоратор Ryobi RSDS680K, який характеризується низькою вартістю і здатний більш ефективно створювати отвори в міцних матеріалах. Дана модель призначається для застосування в процесі ремонту і дає можливість збивати плитку, проробляти отвори в металі, деревині або бетоні. Перфоратор Ryobi RSDS680K виконаний з якісних міцних матеріалів, що дозволяє гарантувати тривалий термін експлуатації.
Ергономічна конструкція
Ця модель перфоратора має ергономічну конструкцію і зручне розташування елементів управління, завдяки чому працювати з Райобі RSDS680K дуже зручно.
Прогумовані накладки на рукоятці
Щоб забезпечити комфортне виконання тривалих робіт, виробники обладнали рукоятку даного пристрою прогумованими накладками, які відповідають за зниження вібрацій і запобігають прослизання, забезпечуючи надійний хват при найінтенсивніших роботах.
Повітряне охолодження
Для тривалого робочого циклу і попередження перегріву передбачена високоефективна система повітряного охолодження, яка також продовжить тривалість терміну експлуатації.
Захист від пилу та бруду
Двигун перфоратора Ріобі RSDS680K оброблений термостійким лаком в два шари, що дає можливість захистити двигун від забруднення пилом і твердими частинками, які можуть перебувати в потоці повітря, що проходить через мотор.
Три режиму використання
Щоб зробити Вашу роботу з різними матеріалами найбільш ефективною, перфоратор має можливість функціонувати в трьох різних режимах: свердління для м'яких матеріалів, свердління з ударом і довбання для цегельних і бетонних поверхонь.
Пластиковий кейс
Перфоратор Ryobi RSDS680K дуже зручно зберігати і транспортувати за рахунок наявності в комплекті пластикового кейсу, який також дає можливість захистити даний пристрій від зовнішніх різних пошкоджень.
Розширена сфера використання
Ця модель має можливість закріпити звичайний кулачковий патрон в SDS патроні, завдяки чому виробникам вдалося досягти більш широкої сфери застосування.
Комплектація:
- Перфоратор
- Пластиковий кейс
- Інструкція
- Гарантійний талон
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна частота ударів | 5000 уд/мін |
| Максимальні оберти | 2150 про/мин |
| Максимальний діаметр згортання в бетоні | 22 мм |
| Максимальний діаметр узгодження у дереві | 30 мм |
| Максимальний діаметр зв’ язку у ставі | 13 мм |
| Потужність, Вт | 680 Вт |
| Живлення | от сети |
| Режими роботи | довблення сверлення з ударом сверлення без удару |
| Сила удару | 2.1 Дж |
- Ціна: 5 819 ₴











