Акумуляторна пила Ryobi RY36CSX35A-0 - це напівпрофесійний інструмент, який може бути використаний для роботи в саду, на будівництві. Ми хочемо порекомендувати Вам застосовувати акумуляторні пилки тоді, коли Вам потрібна мобільність і автономність, але немає бажання працювати з бензопилами. Вони набагато простіше, комфортніше в експлуатації, вимагають меншого обслуговування. Акумуляторна ланцюгова пила Ryobi RY36CSX35A-0 примітна доступною ціною, як для свого класу.
Безщітковий двигун
Ми рекомендуємо Вам купити акумуляторну пилу Ріобі, вона працює на базі бесщеточного двигуна, який забезпечує високий крутний момент, швидкість ланцюга. Він ефективніше витрачає заряд акумулятора, так що пила може пропрацювати довше. Сам мотор не потрібно обслуговувати і у нього великий термін служби.
35 см шина Oregon®
Завдяки такій довжині шини, пила цілком ефективно справляється з розпилюванням колод, дощок. Глибина різу у неї велика, так що може бути застосована не тільки для опиловки дерев, а й заготівлі дров. Сама шина міцна, стійка до навантажень.
Висока швидкість ланцюга 21 м / с
Така пила підійде для швидкої роботи. Рекомендуємо купити акумуляторну ланцюгову пилу Ryobi RY36CSX35A-0, з такою швидкістю у неї вийде швидко розпиляти навіть товсту колоду, що робить роботу ефективною.
Механічний і електричний гальмо ланцюга
Окремо варто сказати про безпеку, при відскоку шини або ж заклинювання ланцюга, гарантовано спрацює гальмо. Він захистить Вас від травми, а також запобіжить розрив ланок ланцюга.
Безінструментального система заміни і натягу ланцюга
Вам не буде потрібно використовувати ключ для регулювання натягу ланцюга або її заміни, що дуже зручно. Така система набагато практичніше, так як немає потреби постійно тримати під рукою ключ.
Автоматичне змащення ланцюга
Автоматичний масляний насос дозволить продовжити термін служби ріжучої гарнітури. Він подає масло на ланцюг, знижуючи її нагрівання і знос. Також масло знижує знос направляючої шини. Насос працює тільки при наявності навантаження на шину.
8 причин купити акумуляторну пилу Ryobi RY36CSX35A-0
- Пила працює від акумулятора 36 В, який забезпечує розкриття повного потенціалу двигуна.
- Безщітковий двигун має високу швидкість і крутний момент. Він довговічний і енергоефективний.
- 35см шина і ланцюг Oregon® зносостійкі і довговічні.
- Висока швидкість пиляльного ланцюга дозволяє швидко розпилювати колоди будь-якої міцності.
- Механічний і електричний гальмо пильного ланцюга забезпечують безпеку експлуатації.
- Вам не потрібно використовувати інструмент для регулювання натягу ланцюга і її заміни.
- Встановлено насос автоматичної подачі масла на ланцюг під час роботи.
- Легкий і збалансований інструмент з прогумованої рукояткою.
Комплектація
- Пила ланцюгова безщіткового акумуляторна RY36CSX35A-0 - 1 шт.
- Акумулятор та зарядний пристрій комплект не входить
- Захисний кожух для пильного ланцюга - 1 шт.
- Масло для змащення ланцюга - 1 шт.
- Інструкція по експлуатації - 1 шт.
- Поставляється в картонній упаковці
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 190 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 21 м/сек |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 36 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Обсяг | 0,0328 м3 л |
| Особливості | Натяг ланцюга без додаткових інструментів |
| Пила | + мастило для ланцюга |
- Ціна: 9 500 ₴









