Опис
Генератор бензиновий EnerSol EPG-2800S
Призначення генератора EnerSol EPG-2800S
Генератор EnerSol EPG-2800S може бути резервним джерелом електричного струму для забезпечення електроенергією заміського будинку, ремонтної бригади, будівництва і т.д. Генератор може забезпечити електроживлення електропили (1-2 кВт) або електролобзика (1,5 кВт) та ін.
Особливості генератора EnerSol EPG-2800S
- Двигун: чотиритактний, EnerSol виробництва Китай.
- Ручний запуск.
- Оснащений датчиком контролю рівня масла.
- Економічність: витрати палива становлять - 0,31 г/кВт на годину.
- Автоматичний регулятор напруги забезпечує стабільність вихідної напруги незалежно від навантаження.
- Рама: в основі конструкції лежить трубчаста рама, яка забезпечує захист агрегату генератора, зручне перенесення і просту установку на будь-яку поверхню, в тому числі й нерівну.
- Синхронний альтернатор: для стабілізації вихідної напруги генератора EPG-2800S використовується синхронний альтернатор. Коливання вихідної напруги згладжуються в межах +-1%. Мідна обмотка генератора забезпечує: підвищений ресурс експлуатації, максимальну віддачу струму, відсутність надмірного нагрівання при роботі.
- Панель управління: інтуїтивно проста, доступна недосвідченому користувачеві. На ній виведені: кнопка запуску генератора, основні показники роботи (вольтметр), розетки - 2 шт., АВР - автоматичний регулятор напруги, запобіжник на розетки, заземлення.
Переваги EnerSol EPG-2800S
- Переваги генератора EnerSol EPG-2800S з бензиновим двигуном:
- Експлуатація в будь-яку погоду: роботі генератора не заважають люті морози, висока температура повітря і вологість навколишнього середовища.
- Підвищений рівень безпеки: електричні проводи і кабелі надійно ізольовані. Заземлення корпусу апарату захищає від ураження електричним струмом. Система аварійного відключення убезпечить генератор від перегріву при роботі на максимальних навантаженнях.
- Простота експлуатації: генератор EnerSol EPG-2800S призначений для побутового використання. З управлінням ним впорається навіть користувач без досвіду.
- Мобільність: відносно компактні розміри конструкції генератора та вага дозволяють швидко і легко переміщувати по заміській ділянці або будівництві.
- Довгий ресурс компонентів: генератор зібраний на спеціалізованому заводі з дотриманням світових стандартів якості. Рама має антикорозійне покриття. Довговічність силового агрегату забезпечує система повітряного охолодження.
Комплектація EnerSol EPG-2800S
- Генератор.
- Керівництво по експлуатації.
Виробник залишає за собою право вносити зміни в комплектацію або характеристики моделі без попередження продавця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип палива | Бензин |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 40 кг |
| Двигун | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Додаткові характеристики | |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи пристрою | - |
| Двигун | EnerSol ES-210G |
| Колеса | Немає |
| Максимальна потужність двигуна | - |
| Матеріал обмотки | Мідь |
| Робоча температура, °C | - |
| РОЗМІРИ | 615x440x440 мм |
| Режими запуску | Ручний запус |
| Тип розеток | 2х16А (220В) |
| Число циліндрів | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 999 ₴









