Пила ланцюгова акумуляторна Einhell FORTEXXA 18/20 TH - Solo призначена для універсального використання для різання і очищення невеликих дерев від гілок, незалежно від наявності електромережі. Einhell FORTEXXA 18/20 TH-Solo має безщітковий двигун для кращої продуктивності і більшого часу роботи порівняно зі звичайними двигунами з вугільними щітками. У безщіткового двигуна відсутній будь-який знос від механічного тертя. Завдяки оптимально розподіленій вазі та ергономічній конструкції рукоятки ланцюгова пилка Einhell FORTEXXA 18/20 TH-Solo дає змогу пиляти, не відчуваючи втоми, а наявність щитка захисту руки з миттєвою зупинкою ланцюга і наконечник для запобігання віддачі ланцюга роблять роботу з пилкою легкою і безпечною. Пила має автоматичне змащування ланцюга мастилом, що подається з 75 мл масляного резервуару з візуальним індикатором наявності мастила в баці та зручною великою горловиною для заливання мастила. Ланцюг можна легко натягнути і поміняти без використання будь-яких інструментів. Ланцюгова пилка Einhell FORTEXXA 18/20 TH-Solo має високоякісну шину і ланцюг фірми OREGON (USA). Інструмент поставляється з Power X-Change акумулятором 18V 4,0 Ah і зарядним пристроєм.
Особливості та переваги
- Член сімейства Power X-Change, необхідні батареї 1 шт. x 18В
- Безщітковий двигун Einhell
- Високоякісний хромований ланцюг OREGON 20 см 1,1 мм 33T ланки 3/8"
- OREGON високоякісна шина з провідною зірочкою
- Ідеально підходить для обрізки та догляду за деревами.
- Наконечник для запобігання віддачі
- Захист від віддачі з миттєвим гальмуванням ланцюга
- Безінструментальний натяг і заміна ланцюга
- Зручний, легкий та ергономічний
- Міцні стопорні кігті з металу
- Великий заливний отвір мастила
- Автоматичне змащування ланцюга
- Ланцюговий уловлювач
- Пила з верхньою рукояткою, тільки для професійного використання
- Рекомендація щодо досягнення оптимальних результатів: акумуляторна батарея ємністю не менше Li-ion 18В 2,5 Аh
- Інструмент поставляється з Power X-Change акумулятором 18V 4,0 Ah і зарядним пристроєм.
Характеристики
Бренд
Einhell
Код виробника:
FORTEXXA 18/20 TH
Артикул
4600020, 4512042
Акумулятор:
1 шт. Li-ion 18В, 4,0 Ач
Обороти х. х.
3800 об/хв
Довжина шини:
20 см
Довжина ріжучої частини:
14 см
Швидкість ланцюга:
7 м/с
Об'єм масляного бака:
75 мл
Рівень звукового тиску LpA:
84,4 Дб
Рівень звукової потужності LWA:
96 дБ
Вага нетто:
2.54 кг
Вага брутто:
3.13 кг
Розміри в упаковці:
291 × 248 × 210 мм
Гарантія:
36 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.54 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 140 |
| Довжина шини | 200 мм |
| Кількість обертів | 3800 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 75 мл |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 7 м/сек |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 84.4 дБ |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ланцюгова пила |
| Обсяг | 0,0152 м3 л |
| Особливості | Натяг ланцюга без додаткових інструментів |
| Робоча напруга | 18 |
| Розміри, (ВхШхГ) | 280х240х200 см |
| Товщина рухомих елементів | 1,1 мм |
- Ціна: 5 396 ₴






