Пила ланцюгова електрична GRAND ПЦ-2700М це нова бюджетна модель електропили від чеського виробника з потужність двигуна до 2,7 кВт. Особливістю цієї моделі є частково металевий корпус, який надійно захищає найважливіші елементи пили від механічних пошкоджень. У цій електропили є можливість плавно регулювати інтенсивність подачі мастила на ланцюг за допомогою спеціального регулювального коліщатка, розміщеного біля кришки для заливання мастила.
Маленька за розмірами і легка, але досить потужна електропила, працювати якою легко навіть однією рукою. Дуже зручна під час обрізання дерев і розпилювання колод не дуже великого діаметра. Завдяки невеликій вазі під час роботи цією пилкою зовсім не відчувається втоми, що дуже підходить для людей похилого віку.
Особливості:
- металевий корпус
- регулювання інтенсивності подачі масла на ланцюг
- компактні розміри та невелика вага
- завдяки поперечному розташуванню двигуна значно спрощується обслуговування інструменту та забезпечується висока потужність
- ця модель обладнана захистом від випадкового ввімкнення, що також підвищує безпеку в роботі
- у цій моделі передбачено швидкий доступ до вугільних щіток
Характеристики:
- Виробник GRAND
- Живлення від мережі
- Розташування двигуна Поперечне
- Довжина шини 405.0 (мм)
- Крок ланцюга 3/8″
- Рівень шуму 100.0 (дБ)
- Споживана потужність 2700.0 (Вт)
- Вага 3.7 кг.
Комплектація:
- електрична пила ланцюгова Grand ПЦ-2700М
- шина
- високоякісний пиляльний ланцюг
- інструкція
Гарантія 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина шини | 405 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Розташування двигуна | Поперечний |
| Стан | Новий |
| Рівень шуму | 100 дБ |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.7 |
- Ціна: 2 477 ₴







