ОписВисокий рівень надійності досягається завдяки пилозахищеному вимикачу. Підходити для використання із щітками із металевого дроту, для видалення іржі. Встановлений асинхронний двигун, який відрізняється дуже низьким рівнем шуму та вібрації при роботі. пазом, для обробки країв зварних швів. Захисний алюмінієвий кожух Metabo DS 200 Plus відкривається збоку, що полегшує доступ до шліфувального диска та його швидку заміну. гумовим прокладкам. Metabo DS 200 комплектується великими прозрачними щитками для максимальної захисту очей під час роботи. Яскраві світлодіодні ліхтарі, для чудової видимості - шліфувальні круги з нормального корунду накладка для заготовки - шестигранний ключ - картонна коробка. 200x25x32 мм
Крутний момент 2,7 Нм
Підключення для всмоктувального пристрою 33
мм.
Опис
Точило Metabo DS 200 Plus двосторонній пристрій для професійного застосування. Значна потужність та збільшення розміру шліфувального диска дозволяють виконувати роботи підвищеної складності та у великих обсягах. Пристрій призначений для проведення різних шліфувальних робіт, заточування заготовок або інструменту, видалення задирок. Metabo DS 200 Plus Оптимально підійде для використання у різних виробничих цехах, ремонтних майстернях. Ключові особливості Metabo
Крутний момент 2,7 Нм
Підключення для всмоктувального пристрою 33
мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальний діаметр диска | 200 мм |
| Матеріалу заточного диска | Универсальный |
| Перекидаючий момент | 2.7 кН*м |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| ЧПУ | Ні |
| Кількість обертів холостого ходу | 2980 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 230 В |
| Частота | 50 GHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 870 ₴





