Професійний міксер для змішування різноманітних будівельних розчинів. Завдяки електричному двигуну підвищеної потужності (1400 Вт), йому під силу стравитися з м'якими та густими матеріалами, включаючи бетонну суміш.
Головна перевага даної моделі – можливість працювати на двох швидкостях (0 – 500/0 – 700 об/хв). Така особливість дозволяє вибрати найбільш оптимальний режим роботи в залежності від типу матеріалу, що застосовується.
Міксер отримав найбільш вдалу конструкцію, що гарантує максимальну зручність та безпеку в роботі. Дві опорні рукоятки зі спеціальним захисним прогумованим покриттям забезпечують балансування стійкого положення і дозволяють тримати під контролем весь процес роботи.
особливості:
- Потужний двигун 1400 Вт, сприяє якісному виконанню робіт будь-якого рівня складності.
- Дві швидкості роботи.
- Регулювання числа оборотів дозволяє вибирати оптимальну кількість оборотів для різних видів обробки.
- Дві бічні допоміжні рукоятки для збалансованого контролю за всіма видами робіт та досягнення максимального рівня безпеки.
- Протиударні гумові накладки запобігають пошкодженню, що виникає при падінні.
Характеристики Forte HM 1470-2VP Міксер будівельний
| Виробник | Сильний |
| Країна походження | Китай |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип харчування | Мережа |
| Потужність | 1400 Вт |
| Різьблення шпинделя | M14 |
| Швидкість обертання | 0 - 500 / 0 - 700 об/хв |
| Регулювання оборотів | Так |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Реверс | Ні |
| Вага | 5.18 кг |
| Комплектація |
- Міксер будівельний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 700 об/хв |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.18 |
- Ціна: 4 300 ₴




