Бензинова віброплита Odwerk PC50-C (Loncin 154F) призначена для ущільнення тротуарної плитки та каменю, сипучих матеріалів, піску, ґрунту, укладання та ремонт асфальтних покриттів.
Віброплита Odwerk PC50-С працює на базі 4-х тактного бензинового двигуна Loncin G154F/3.0hp з повітряним охолодженням і потужністю 3.2 к.с., який гарантує відмінне виконання робіт та високу ефективність.
Площа вібраційної плити 430х300 мм., яка переміщається зі швидкістю 15 м/хв.
Наявність підошви із закругленими краями дозволяє виконувати роботу впритул до кутів. Виріб забезпечує силу дії 850 кг, а глибина ущільнення – 20 см.
Представлений пристрій може похвалитися компактними габаритами (вага 55 кг), що робить її практично універсальною та дуже зручною у використанні. Також виробники подбали про Ваш комфорт і представили складну ергономічну ручку, що забезпечує зручність транспортування. Також для полегшення пересування даного інструменту в комплекті передбачені колеса транспортування.
Демпферна система гасіння коливань дозволяє мінімізувати передачу вібрації на руки оператора. Збалансована конструкція та виставлений центр тяжкості дозволяє зменшити більшу частину навантаження на м'язи.
Характеристика:
- Двигун Loncin G154F/3.0hp
- Тип двигуна - бензиновий 4-тактний, з повітряним охолодженням
- Паливо – бензин
- Частота вібрації 5500 вібр/хв.
- Об'єм паливного бака 3.6 л.
- Об'єм масла в картері 0.6 л.
- Потужність двигуна 154 куб. див. / 2.2 кВт / 3.2 л.с.
- Глибина ущільнення 200 мм.
- Виробник ущільнення 900 м/год.
- Швидкість пересування 15 м/хв.
- Відцентрова сила 8.5 кН
- Розмір вібраційної плити 430х300 мм.
- Вага 55 кг.
- Система зрошення – без бачка
- Тип запуску – ручний стартер
Комплектація
- Віброплита Odwerk PC50-C
- Паспорт виробу
- Транспортувальні колеса
- Пакувальний ящик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Odwerk |
| Країна виробник | Китай |
| Глибина ущільнення | 200 мм |
| Довжина робочої поверхні | 430 мм |
| Продуктивність вібромашини | 15 м/хв |
| Стан | Новий |
| Відцентрова сила | 8.5 кН |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Характеристики двигуна | |
| Ємність паливного бака | 3.6 л |
| Марка двигуна | Loncin LC154F |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 154 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 мл |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 55 |
- Ціна: 18 750 ₴


