Опис
Ударний дриль Ryobi RPD1010K оснащений швидкозатискним патроном, що дозволяє легко змінювати оснастку. За допомогою спеціального коліщатка на курці вимикача, можна регулювати кількість обертів. Модель поставляється у валізі, в якій її зручно зберігати та транспортувати.
Особливості:
- Електронне регулювання обертів;
- Двигун потужністю 1000 Вт забезпечує високу продуктивність;
- Наявність реверсу полегшує виведення свердла з матеріалу;
- Обмежувач глибини забезпечує точне та акуратне свердління.
| Бренд | RYOBI |
|---|---|
| Родина бренда | Японія |
| Клас інструменту | Побутовий |
| Класифікація дрилів | Ударна дрель |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Тип патрон | Швидкозатискний |
| Корпус редуктора | метал |
| Діаметр патрона, мм | 13 |
| Число оборотів, об/хв | 3200 |
| Регулювання оборотів | Так |
| Діаметр свердління у деревині, мм | 50 |
| Діаметр свердління у сталі, мм | 13 |
| Реверс | Так |
| вага, кг | 3,05 |
| Гарантія | 36 міс. |
Комплектація:
- Бічна рукоятка;
- Обмежувач глибини;
- Чемодан.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.05 кг |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 50 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 760 ₴


