Пила торцева Gude GRK 250/300 LP обладнана ковзною напрямною, закріпленою двома лінійними шарикопідшипниками, для точної та акуратної роботи. Пила здатна виконувати різ матеріалу під нахилом та інші розпилювальні операції підвищеної складності. Пила торцева Gude GRK 250/300 LP досить компактна, обладнана двигуном потужністю 1900 Вт, що розвиває швидкість на холостому ході 4800 об/хв. Максимальну зручність при встановленні кута зрізу забезпечують фіксатори повороту, виконані в ергономічному дизайні, а також напрямна, що підтримує задану швидкість обертання. Лазерний покажчик полегшує процес розмітки та різання ― при суміщенні чорнильної мітки та лінії лазера, сила та слабкість світла змінюватимуться, що в результаті дасть стабільну операцію різання, оскільки Ви легко зможете розпізнати відповідність мітки. Це забезпечує мінімальні помилки різання. Пила має відмінну геометрію без люфтів і підклинів, зі зручними та надійними органами управління та регулювання. Міцна лита станина з поворотним столом забезпечує відмінну якість різу. Складання пили Gude GRK 250/300 LP виконано також на високому рівні - все затягнуто, кути фіксованих налаштувань ідеально виставлені. Для чистої роботи пила обладнана пилозбірником. Крім усього іншого, пила Gude GRK 250/300 LP обладнана плавним пуском, який зменшує силу віддачі при запуску двигуна. Поворот головки регулюється до 45° вправо та вліво при нахилі та комбінованому різанні. Складання пили Gude GRK 250/300 LP виконано також на високому рівні - все затягнуто, кути фіксованих налаштувань ідеально виставлені. Для чистої роботи пила обладнана пилозбірником. Крім усього іншого, пила Gude GRK 250/300 LP обладнана плавним пуском, який зменшує силу віддачі при запуску двигуна. Поворот головки регулюється до 45° вправо та вліво при нахилі та комбінованому різанні. Складання пили Gude GRK 250/300 LP виконано також на високому рівні - все затягнуто, кути фіксованих налаштувань ідеально виставлені. Для чистої роботи пила обладнана пилозбірником. Крім усього іншого, пила Gude GRK 250/300 LP обладнана плавним пуском, який зменшує силу віддачі при запуску двигуна. Поворот головки регулюється до 45° вправо та вліво при нахилі та комбінованому різанні.
Технічні характеристики:
Потужність двигуна: 1900 Вт.
Номінальна напруга: 220 Ст.
Частота струму: 50 Гц.
Кількість оборотів на холостому ході: 4800 об/хв.
Максимальний діаметр пиляльного диска: 250 мм.
Внутрішній діаметр пиляльного диска: 20 мм.
Максимальна глибина пропилу 90 про /90 про: 70х310 мм.
Максимальна глибина пропила 45 про: 40х210 мм.
Лазерний маркер: є
Блокування кнопки увімкнення: є
Блокування шпинделя: є
Підключення пилозбірника/пилососу: є
Габарити: 780х500х430 мм.
Вага: 18,00 кг.
Гарантія 12 місяців!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gude |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 |
- Ціна: 8 790 ₴








