Верстат свердлильний Gude GTB18 VARIO


Опис
Дана модель верстата (настільного типу) відрізняється надійністю, забезпечить свердління заготовок з металу, а також дерева або пластику. Має 6-ступінчасту настройку, вертикально розташоване свердло. Робочий стіл зі спец.канавками для кріплення лещат. Є ніжка для більшої стійкості. Свердла 1 мм - 16 мм встановлюються в швидкозажимний патрон. Захист патрона можна відкинути і легко замінити свердло. Шнур живлення надійно захищений.
Характеристики:
- Напруга мережі: 230 В/50 Гц
- Потужність двигуна P1: 600 Вт
- Хід шпинделя: 50 мм
- Рівень швидкості шпинделя 1: 450-900 хв-1
- Рівень швидкості шпинделя 2: 1400-2600 хв-1
- Кількість швидкостей: 2
- Проекція: 120 мм
- Патрон: 1 - 16 мм
- Конус свердла: 16 B
- Кріплення шпинделя: MK 2
- Діаметр свердління стали: 18 мм
- Діаметр столу: 220 мм
- Діаметр колони: 58,5 мм
- Довжина з'єднувального кабелю: 180 см
- Вага брутто: 31,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gude |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 600 кВт |
| Стан | Новий |
| Загальні параметри | |
| Довжина | 520 см |
| Ширина | 320 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 27.7 |
| Висота | 770 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 659 ₴


