Опис
Верстат точильний Ryobi RBG6G призначений для заточування таких інструментів як сокири, ножі, долота, свердла, а також для шліфування та видалення нерівностей з металевих поверхонь.
Два прозорі екрани перешкоджають попаданню іскор в оператора.
Диски обладнані упорами для зручності заточування інструментів.
Керування верстатом здійснюється лише за допомогою однієї кнопки ON/OFF.
В основі є отвори для кріплення на верстаті.
Верстат простий у використанні та не вимагає спеціального обслуговування.
Переваги:
- Просте керування;
- Регульовані іскрогасники;
- Якісне виконання точила Ryobi RBG6G;
- Мале енергоспоживання;
- Регульовані упори.
особливості:
Розроблено для шліфування та заточування виробів із сталі, навіть легованої
Станина з литого алюмінію знижує вібрацію та покращує стійкість.
Характеристика:
- Потужність 250 Вт
- Число оборотів холостого ходу 2850 об/хв.
- Діаметр точильного кола 150 мм.
- Товщина точильного кола 20 мм.
- Посадковий діаметр точильного ланцюга 12.7 мм.
- Напруга живлення 220 В
- Частота струму 50 Гц
Размер зерна 36/60
Габарити упаковки 340 х 240 х 245 мм.
Комплектація:
- Tochilo RBGL6G 1 шт.
- Захисні екрани 2шт.
- Упор 2шт.
- Упаковка картонна 1шт.
- Вага 8,1 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Діаметр посадкового отвору | 12.7 мм |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Висота | 245 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Додаткові параметри | |
| Кількість дисків | 2 шт. |
| Товщина диска | 20 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 519 ₴




