Опис
У ящика для інструменту настінний Ryobi RHWS-02: Металева конструкція із товщиною стінки 0.8 мм. Ідеальна для зберігання інструментів та аксесуарів Внутрішня полиця та верхній відсік для зберігання, отвори в бічній панелі для підвішування аксесуарів, чотири тримачі для інструменту Максимальне навантаження 150 кг. Конструкція передбачає настінне кріплення. Кріплення в комплект не входить. Отвір 50 мм для виведення проводів та штепселів
Характеристики:
- Габарити 434 х 282 х 478 мм
- Макс. вага навантаження 150 кг.
- Вага 8,50 кг.
- Матеріал – пластик
Комплектація:
- Ящик для інструменту настінний Ryobi RHWS-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 478 мм |
| Довжина | 434 мм |
| Ширина | 282 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.5 |
| Матеріал | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 910 ₴



