Термосумка на колесах 2E, 50л, темно-синя
Опис
Термосумка на коліщатках темно-синього кольору з чорними вставками об’ємом 50 л. Призначена для збереження температури (холодної чи гарячої) напоїв і продуктів. Виготовлено з водовідштовхувального поліестеру. Передбачено телескопічну ручку та ручку на кришці. На лицьовому боці розміщено кишеню на липучці, а також відкривачку для пляшок. Усі карабіни, петлі та замки блискавок – металеві. Зручне та надійне рішення для транспортування. Розмір (ш×в×г): 38 x 49.5 x 27 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 50 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Вага | 4.18 кг |
| Особливості термосумки | Наявність відкривачки для пляшок |
| Розміри | |
| Висота | 51 см |
| Глибина | 27 см |
| Ширина | 39 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴











