Опис
Ніж монтерский 1000 В NEO, довжина 195 мм, з лезом 50 мм. Сертифікований для роботи під напругою до 1000 В. Загартовані леза твердістю 51-53 HRC. Чохол для леза. Гарантією високої якості і надійності інструменту є сертифікат TÜV Rheinland. Бренд NEO виправдовує очікування професіоналів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Довжина ножа | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія | 1 місяць |
| Довжина | 290 |
| Довжина леза | 50 мм |
| Додатково | чохол для леза |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴



