Опис
Ніж Bushcraft, довжина 16,5 см, довжина леза 9.4 см, гумова ручка TPR, нержавіюча сталь 3Cr13, нейлоновий чохол. Цей ніж незамінний для походів у гори, кемпінгу у лісі чи трекінгу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ножа | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 250 |
| Довжина леза | 94 мм |
| Додатково | чехол |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴



