Ніж складаний Neo Tools, 220мм, лезо 110мм, із сатиновим покриттям, рукоятка з дерева

Опис
Складаний ніж, 63-115, NEO, довжиною 22 см з лезом 11 см. Цей ніж незамінний для походів у гори, кемпінгу в лісі або трекінгу. Із затискачем для ременя інструмент завжди під рукою та готовий до використання, а складання полегшує зберігання. Клинок виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі з гарною стійкістю до пошкоджень та сатиновим покриттям. Ручка покрита міцним деревом для надійного захвату.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ножа | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 180 |
| Довжина леза | 110 мм |
| Додатково | кишеньковий затискач |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 941 ₴


