Опис
Тактичний ніж NEO "Full Tang". Виготовлений із високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до механічних пошкоджень. Рукоятка з повним хвостовиком виготовлена із дерева. Загальна довжина 23 см та лезо 12 см.
У комплект входить чохол.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ножа | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 280 |
| Довжина леза | 120 мм |
| Додатково | чехол |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴



