Довжина ножа становить 16.5 см. Лезо із міцної нержавіючої сталі 420, додатково покрите титаном.
Дерев'яна ручка забезпечує надійне захоплення та нековзкі властивості.
Замок леза впливає на безпеку ножа, а кишенькова кліпса дозволяє прикріпити його до одягу.
Працює від вбудованого літій-іонного акумулятора 3.7 ємністю 1200 мАг. Можливість заряджання через USB забезпечує безперервну роботу протягом 3 годин.
Час заряджання акумулятора становить 4 години.
Ліхтар має максимальну дальність 150 метрів.
Завдяки оголовлю та кишеньковій кліпсі це полегшує використання та впливає на комфорт використання пристрою. Так само комфортний у використанні як ручний ліхтарик.
Опції освітлення: 100%, 50%, стробоскоп, а також функція масштабування (зум).
Ступінь захисту IP20.
Відповідність європейським стандартам безпеки підтверджено сертифікатом CE.
Туристичний браслет Neo Tools 63-140 – це багатофункціональний виріб, що складається з надзвичайно міцного паракордового шнура довжиною 3.5 м та максимальною його міцністю до 250 кг.
Браслет також має кремінь 5x20 мм, компас, ніж та свисток.
Ширина браслета 26 мм, коло 240 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NEO Tools |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина ножа | 165 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 200 |
| Додатково | Браслет із компасом, ножем і свистком |
| Матеріал | неіржавка сталь/(420, додатково покрите титаном) |
| Ширина | 260 мм |
- Ціна: 1 199 ₴



