Опис
Компактний складаний ніж для широкого спектру робіт. Оснащений високовуглецевим нержавіючим лезом та алюмінієвою рукояткою. Компактний складаний ніж – ідеальний помічник для різання матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Довжина | 150 |
| Довжина леза | 57 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴



