Опис
Тип: ніж із висувним лезом; Тип ножа: з висувним лезом; Тип леза: трапецевидне; Ширина леза: 19 мм; Матеріал корпусу: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Довжина ножа | 155 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 30 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 20 |
| Додатково | з поворотною пружиною |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴



