Опис
Призначений для інтенсивного використання. Запасні леза з зубчастою і гладкою ріжучою кромкою для різних матеріалів. Тонкий, легкий алюмінієвий корпус для додаткового комфорту. Лезо з нержавіючої сталі для більшої міцності. З блокуванням листа. Легко відкрити.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 203 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 270 |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴


