Опис
Ніж ”DynaGrip” з 25-мм лезом з сегментами, що відламуються.
Тримач леза і направляюча з нержавіючої сталі для збільшення терміну служби і міцності виробу
Лезо фіксується за допомогою колеса з рискою для підвищення безпеки і точності роботи
Корпус з двох матеріалів ”Dynagrip” оптимальний з точки зору ергономіки і надійності захоплення інструменту
Лезо шириною 25 мм і товщиною 0,7 мм, спеціально призначене для інтенсивної роботи, має 7 сегментів
Поставляється з одним лезом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Довжина ножа | 180 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 мм |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 180 |
| Додатково | корпус із металевими напрямними для леза |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 459 ₴


