Опис
Корпус змішувача виготовлено з високоякісної латуні.
| Серія | BOX | |
| Гарантія | 7 | |
| EAN | .td>Гарантія | 7 |
| EAN | 5908212079362 | |
| Код продукту | BXY_X44M |
| Змішувач | Змішувач | /tr>||||
|---|---|---|---|---|---|
| Оздоблення | латунь | ||||
| Тип змішувача | Бокс прихованого монтажу, змішувальний | ||||
| Тип змішувача | Бокс прихованого монтажу, змішувальний< | ||||
| Спосіб монтажу | скритий | ||||
| клас витрати | B ≤ 25.2 (19.9 - 25.2) | ||||
| акустична група | I (x ≤ 20) | ||||
| КАРТРИДЖ ДО ЗМІШУВАЧА | |
|---|---|
| Розмір керамічного картриджа | 35 мм |
| ПЕРЕМИКАЧ ФУНКЦІЇ | |
|---|---|
| Тип перемикача | механічний |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Бразилія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Кораловий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.30 кг |
| Габаритний розмір | 39 x 55 x 21 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Обсяг | 40 л л |
| Особливості | подвійні колеса з обертанням на 360 градусів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 520 ₴











