Водонагрівач електр. Gorenje FTG80SMV9 плаский FTG, 80л, 2кВт, ун. монтаж, електр. кер-ння, B, білий


Опис
Бойлер GORENJE FTG80SMV9, це відмінний вибір для сім'ї. Головна особливість даної моделі полягає в її економічності. Об'єм бака становить 80 літрів, цього цілком вистачить для двох, і навіть для чотирьох осіб, вода нагрівається досить швидко, а витрати енергії нижчі порівняно з бойлерами, що мають велику місткість.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 48 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 135x49x29.7 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм запобіжника | 16 А |
| Об'єм місткості для води | 77.9 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Витрата електроенергії | 7.45 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | мокрий ТЕН |
| Управління | електронне |
| Установка | вертикальна/горизонтальна |
| Форма корпусу | плоский |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 39.5% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 199 ₴


