Водонагрівач електр. Gorenje GBF100/UA круглий GBF, 100л, 2кВт, сухий тен, мех. кер-ння, C, білий
Опис
Бойлер Gorenje GBF 100 UA (GBF100UA) є прикладом справжньої якості, надійності та довговічності. Належить пристрій до типу накопичувальних приладів, так що ви зможете забезпечити водою кілька потрібних точок. А об'єм сто літрів дозволить вам легко впоратися з усіма побутовими проблемами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 34 кг |
| Вага з водою | 134 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 97.4x45.4x46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Мінімальна температура нагрівання води | 15 °C |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 96.2 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подача води | під напором |
| Витрата електроенергії | 12.85 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | Механічне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 37.1% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 499 ₴


