Опис
Тип: накопичувальний; Спосіб нагрівання: електрика; Установка: вертикальна; Об'єм ємності для води: 96.1 л; Потужність: 2000 Вт; Максимальна температура нагріву води: 75 ° C; Час нагріву: 196 хв; Функції: терморегулятор, захист від замерзання, індикатор нагріву, функція самонавчання, індикація роботи з розумним керуванням; Колір: білий; Вага: 34 кг;
Технічні характеристики Gorenje GBF SMV9 [GBF 100 SMV9]:
Основні параметри
| Тип | накопичувальний | ||
| Спосіб нагріву> | Установка | вертикальна | |
| Обсяг ємності для води | 96.1 л | ||
| Споживана потужність | 2000 Вт | 196 хв г | |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН | ||
| Функції | терморегулятор | ||
| термометр | |||
| індикатор нагрівання | |||
| функція самонавчання | |||
| керуванням | |||
| Максимальна температура нагріву води | 75 °C | ||
| Внутрішнє покриття бака | емаль | ||
| Магнієвий анод | src=""/>|||
| Колір | білий | ||
| Габарити (ВxШxГ ) | 96.6x45.4x46.1 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 96.6x45.4x46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | L |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 96.1 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Витрата електроенергії | 13.57 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 40% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴


