Водонагрівач електр. Gorenje GBF150SMV9 круглий GBF, 150л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, C, білий
Опис
Водонагрівач gorenje GBF150SMV9 відноситься до моделей з великими об'ємами, 145.5л підійде не тільки для великої родини, але і для промислового використання (спортивні клуби, кафе, ресторани і т.п.). Ця модель монтується у вертикальному положенні. Матеріал бака дуже міцний, стильний і приємний, робочий тиск водонагрівача становить 9 бар. Габаритні розміри (шхвхг): 45,4 х133, 6х46, 1см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 133.6x45.4x46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Гарантія на внутрішній бак | 10 років |
| Заявлений профіль навантаження | XL |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | C |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 6.1 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 145.5 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Витрата електроенергії | 21.67 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 40% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 824 ₴


