Опис
Бойлер Gorenje GBF80SMV9 - електричний водонагрівач напірного типу - оптимальне поєднання новітніх технологій компанії Gorenje, високої якості оздоблення, надійності та цілком розумної ціни. Виконаний він у вишуканому дизайні, і водночас має досить компактні розміри. Завдяки чому ідеально підходить для невеликих приміщень з дефіцитом вільного місця (кухонь, ванних кімнат тощо).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з водою | 110 кг |
| Габарити (ВxШxГ) | 82.1x45.4x46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Гарантія на внутрішній бак | 10 років |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 76.1 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Витрата електроенергії | 7.25 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 39.1% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 199 ₴


