Водонагрівач електр. Gorenje GBF50SMV9 круглий GBF, 50л, 2кВт, сухий тен, електр. кер-ння, B, білий
Опис
Gorenje GBF50SMV9 - надійний і простий в експлуатації електричний накопичувальний водонагрівач з фактичним об'ємом емальованого бака 47 літрів і двома «сухими» ТЕНами, потужністю 2 кВт, циліндричної форми з вертикальною установкою. Підійде для 1-2х осіб.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити (ВxШxГ) | 60.1x45.4x46.1 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Заявлений профіль навантаження | M |
| Клас вологозахисту | IP 24 |
| Клас енергоспоживання | B |
| Кількість водорозбірних точок | 2 і більше |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 шт |
| Максимальна температура нагрівання води | 75 °C |
| Максимальний робочий тиск | 9 бар |
| Номінальний струм | 8.7 А |
| Номінальний струм запобіжника | 10 А |
| Об'єм місткості для води | 47 л |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Витрата електроенергії | 6.99 кВтч/24ч |
| Способ нагрева | електрика |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елементу | сухий ТЕН |
| Управління | електронне |
| Установка | Вертикальна |
| Форма корпусу | круглий |
| Функції | терморегулятор |
| Колір | Білий |
| Енергетична ефективність нагрівання води | 39.2% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 399 ₴


